Uykusuzluk

Uykusuzluk özellikle kırklı yaşlardan sonra hayatımıza önemli bir sorun olarak girmekte.
Geçim sıkıntıları, ailelerin anlaşma sorunları, çocukların eğitim sorunları insanların uykularının kaçmasında çok önemli bir yer tutmaktadır. Uzmanlar pek çok sorunun uyku kaçırdığını söyleseler de özellikle ilk yedi tanesini dikkatlerinize sunmak istiyorum.
1. Uyku saatinden dört saat önce içilecek çay veya kahve uykuya dalışı zorlaştıracaktır. Kedi otu yani VALERİANA OFFİCİNALİS denen bitkinin özü ile bu süreyi çok kısaltabilirsiniz.
2. Yatağa uyuyabilmek için girdiğinizde aklınıza gün içerisinde yaşadığınız olumsuzluklar gelmesin, sinirleriniz bozulmuşsa 5HTP denen doğal maddeden çok fayda görebileceksinizdir
3. Uyumasına uyuyorum ama bu süre kısa oluyor diyorsanız Melissa officinalis yani Limon otu uyku sürecinizi uzatacaktır.
4. Uykudayken gerilecek olsam kaslarıma kramp girmekte diyorsanız genelde Magnezyum kullanmanız halinde bu sıkıntılardan da kurtulabilirsiniz.
5. Uykum gelsin diye telefonumla oynuyorum derseniz bu sizi yarın yaşamaya devam edeceğiniz sorunları düşünmeye itebilir.
6. Sabah kalktığınızda vücudunuzun uykusunu alması için, gece siz uyurken vücudun yenilenmesini yapan Melatonin yani uyku hormonundan faydalanmanızı tavsiye ederim.
7. Odanızı karartın ve öğlenleri şekerleme denen kısa süreli uykuya dalmayın ve yatmadan önce sıcak süt, ayran, papatya çayı gibi uykuya dalmayı kolaylaştırıcı bir sıvı tüketin.

Bu sorunlarla baş edebilmek için iki yolunuz var, ya her bir bitki özünü tek tek bulup almak veya hepsini bir arada MELTONIGHT adlı besin takviyesinden yatmadan bir saat önce bir kapsül almanız olacak. Huzurlu bir uyku ve sağlıklı uyanabilmek için size tavsiyem formülünü kendi geliştirdiğim MELTONIGHT olacaktır.

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.