SELÜLİT HASTALIK MIDIR?

Selülit bir hastalık değildir.  Sadece bir görüntü bozulmasıdır. Doku altındaki yağların parçalı şekillerde görünmesinden kaynaklanır. 

Genelde söylendiği gibi gıdalarla pek ilişkisi olmadığı gibi şişman veya zayıfların da bir farkı olmadığı görülmektedir. Genelde kadınlarda görülen ve dokuz yaşlarından itibaren oluşabilen bir durumdur. Sporcularda da olabildiği bilinen selülit, çok da kolaylıkla baş edilebilecek bir konudur.

Çeşitli çok pahalı elektronik ve bilhassa ultrasonik cihazlar ile yapılan uygulamalar ve pek çok kozmetik ile yapılabilecek masajlar bulunmaktadır. Bu gün ben size selülitin tamamen haricen sürülebilecek bir kremle nasıl ve neden giderilebileceği konusunda bilgi vermek istiyorum.

Beyaz hardal tohumu ile cildin ısınması ve doku altının ısınması sağlanıyor. 

L.Karnitin yağların parçalanarak daha kolay erimeleri, Guarana özü ile elde edilen kafeinin lipolitik etkisinden faydalanarak yağların daha hızlı parçalanmalarına yol açılıyor. Soya izoflavonlarının genistein hücreleriyle, bollaşan dokunun daha sıkı olması sağlanıyor. Formüldeki yağ karışımları ile de dokunun pürüzsüz, sıkı ve yumuşak kalması sağlanmaktadır.

Her akşam üst baldırlara, bel bölgesine bir çorba kaşığı dolusu krem uygulanır. Eğer sıkılaşmak için uyguluyorsanız bir çorba kaşını belinize uygulayın, baldırlara veya üst kol bölgesine beher tarafa yarımşar kaşık olarak uygulayınız. 

Akşamdan sabaha farkınızı ancak dikkatli bir  ölçümle görebilirsiniz.  Dikkat edeceğiniz konu ise her uygulamadan sonra ellerinizi birkaç defa yıkamanız olacaktır.  Aksi takdirde gözünüzü veya ürojenital organınızı yakabilirsiniz birkaç dakika için.       

Bahsedilen ürün Guarana Advanced Formula’yı almak için buraya tıklayabilirsiniz.              

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.