Kas ağrılarında sıcak etkisi

Kas ağrıları için sıcak uygulaması tarihten bu yana en çok uygulanan yöntemlerden biri olmaktadır. 

Sırtımız ağrıdığında hamamın göbek taşına yatmayı hayal eder bazı insanlar, karın ağrısında ise mide bölgemizi tutar hatta yün kuşaklar bağlarız. Yani anlayacağınız sıcak uygulaması her dönemde ve hemen her hastalıkta baş vurulan yöntemlerden en önemli olanıdır. 

Yakı kullanmak Türk toplumunun sevdiği fakat yapışkanlığı ile kullananları rahatsız eden bir uygulamadır. Gerek yapışkanın sökülürken kılları koparması gerekse capsicin denilen biber özlerine duyulan alerjik reaksiyonlar insanları genelde tedirgin ve rahatsız eder. 

Günümüzde bu sıcak uygulamaya çok yeni ve güzel bir yöntem daha ilave edildi.  Cilt ile teması olmayan demirli bir preparat ile tamamen exotermik bir enerjnin açığa çıkması ile elde edilen bir sistemden söz etmek isterim. 

NUROHEAT ambalajından çıkarıldıktan sonra kendi halinde ısınmaya başlıyor ve vücudunuzda istediğiniz yere kolayca yapışabiliyor. 

Ancak yapışkanlığı öylesine ideal bir tutuculuk sağlıyorki erkek vücudunda bile kıl koparmadan rahatlıkla sökülebiliyor. 

Nerdeyse 12 saat etkisini görebildiğimiz bu ürün her hangi bir reaksiyona da neden olmaksızın kullanılabilecek ideal bir formüle sahiptir.

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.