İyilik Sağlık 13 Ekim 2018/Özet

Son yıllarda sinirlerine hakim olabilenlerin sayısı her geçen gün azalmakta. Hayat pahallılığı ve onun yarattığı stres ve dolaysıyla girilen depresyonlar, artan kötü hastalıklar hepmizin moralini sinirlerini yerinden oynatmıyor mu? Her akşam televizyonda sadece haber izlemek bile moralleri bozmaya yeterken sizi rahatalatacak kolay bir çözüm var.

SAME (s adenozyl methiyonin) depresyon, anksiyete,kalp hastalıklarında,fibromiyalji, bursit, tendonit ve bazı kas ağrılarında unutkanlık da ve hatta Parkinson hastalığında rahatlıkla kullanılabilen bir maddedir. Hamilelikte bile kullanılabilecek kadar güvenli bir maddedir. Benim size önerdiğim ise NEWSAME adlı ürün olup sabahları kahvaltıdan hemen sonra bir tabletini emerek veya çiğneyerek kullanmanızda büyük fayda göreceğinize inanıyorum.

MACA Perunun and dağlarında yetişen bir kök bitkisidir. Çok eski dönemlerde kabileler savaşmaya giderken askerlere bu kökleri yedirirlermiş. Bunları yiyen askerler ise hem cesaretlenir hem de “tamam biz yeneriz” nidalarını atarlarmış. Gün içerisinde size tatlı bir enerji verirken aynı zamanda libidonun arttığı tesbit edilmiştir. Daha mutlu bir ailesel yaşam için eşlerin birlikte kullanmalarında büyük fayda olmakta. Piyasada bulunan adıyla MACAVIT sabahları kahvaltı sonrasında bir tablet almakla günün daha mutlu ve dinç geçmesi mümkün olmakta. Her yaş insanın kullanabileceği bir ürün olup zihni açık çalışma keyfi yaratan özelliklerinden de söz etmek gerekir.

Sarımsakın faydalarını , lezzetini bilmeyen yoktur. Nerdeyse yaradanın insanlığa armağanı olan sarımsak özellikle belli bir ısıda ve nem ortamında karartıldıktan sonra ağızda ve vücutta koku yapan alin ve alicin maddelerinden arındırılarak tablet şekline sokulmuş. Yaklaşık olarak bir tablet 150 diş sarımsağa eş değer olmuş. Her sabah bir tablet size güzel bir enerjinin yanı sıra iyi bir detoks yaparken, tansiyonu ve diabette şeker seviyenizi regüle eder. Hastalıklardan korur bağışıklığı arttırtır ve kansere kadar koruyucu bir etki verir. Bu gün kullanabileceğiniz ürün ise BLACK GARLIC adında eczanelerde bulunmaktadır.

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.