Hamileliğin Mutluluğunu Cilt Çatlağı İle Gölgelemeyin

Alpin Premama Annelik Öncesi Krem, hamilelikte oluşan cilt çatlaklarına karşı doğal ve sağlıklı çözüm… Alpin Premama Annelik Öncesi Krem; hamilelikte veya hızlı kiilo alma durumunda cildin gerektiği oranda esneyerek çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur kullanılır. Hamileliğin üçüncü ayından itibaren sabah ve akşamları ince bir tabaka sürülmesi derinin yeterli oranda nemli ve esneyebilir olmasını sağlar.

Cildin hamilelik sürecinde hızla genişleme durumunda olmasından ciltte önce enflamasyon sonra da cilt matrixinde degradasyon oluşur. Bu da cilt görünümünde istenmeyen çatlak olgusunu yaratır. İşte bu durumda Alpin Premama Annelik Öncesi Krem kullanımı gerekir.

Cildinizi nemlendirir, vücudunuzu esnemeye hazırlar, tüylenme yapmaz, kullandıktan sonra terletmez, dokuda çabuk emilir, iç çamaşırları kirletmez. Günümüzün ileri teknolojisinde üretilmiş üstün formüle sahiptir. Anne ve bebek sağlığına zararlı olabilecek her hangi bir maddeyi ve PARABEN’leri içermez.

Pentaoyl Tripeptid-5: Collagen matrixinin güçlenmesine, cildin esnemesine ve doğum sonrası eski haline gelmesine yardımcı olur.

Hyaluronic Acid: Cildin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Centella Asiatica (Gotu Kola): Doku oluşumunu hızlandırır, genişlemeye destek olur.

Panthenol (Provitamin B5): Cildin esnemesine ve hücre içi nemin tutulmasına sağlar.

Alp Nanesi: Cildin gerilmesiyle oluşan kızarıklık ve kabarmayı önler.

Kayısı Çekirdeği Yağı: Cildi besler.

Üzüm Çekirdağı Yağı: Cildin antioksidanlarla kaplanarak dış etkenlerden korunmasını sağlar. Shea Butter: Cildin ihtiyacı olan yağı ve beslenmeyi sağlar.

Kullanımı: Bu kremi sabah ve akşam günde en az iki kezince bir tabaka halinde karın, göğüs bacak ve kollara sürebilirsiniz.

Karın masajı: Karnınızın altından ellerinizi yandan yukarı yavaşça bir hareketle birleştirin. Ellerinizi karnınızın üstüne yavaşça bastırarak saat yönünde büyük dairesel hareketlerle masaj yapın.

Göğüs masajı: Bu masaj hamilelikte memelerin süt tutmasından dolayı hızlı gelişmesinde çatlamasını önler. Avuç içi kadar aldığınız Alpin Premama kremi, memelerinizi yavaş ve dairesel hareketlerle sürünüz.

Üst bacak ve kalça: Dizden yukarı doğru, üst bacak kalçaları ve popoyu içeren bir masaj yapın. Popoda ve üst bacakta büyük hareketlerle masajınızı aşağıdan yukarıya doğru tamamlayın.

Alpin Premama Annelik Öncesi Krem, hamilelikte kullanılan ilaçlarla birlikte kullanılabilir ve bebekte zararlı etkiler yapabilecek ürünler içermez.

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.