Hafıza Güçlendirme

Günümüzde her yaştan insanın unutkanlıktan veya dikkat eksikliğinden şikayeti olmayanı duydunuz mu.  İlk okul çocuklarından başlıyor sorun, “çocuğunuzun Hiperaktivitesi ve Dikkat eksikliği var filanca psikiyatriste götürün” şikayetleri genelde annelerin duyduğu ve hemen o doktora götürdüğü her yerde konuşulan bir gerçek.  Küçücük çocuklara yeşil reçeteli ilaçlar yazılıyor ve çocukların notları biraz yükseliyor ama…

Genç nüfusa yönelik hemen her gün bir sınav var, ve bunca sorun ve stress altında bu gençler öğrenim zorluğu çekmeyecek de kim çekecek?

Beyaz yakalı çalışanlar üzerlerinde taşıdıkları mesuliyetle stress dolu yaşarken unutkanlık ve yenilikleri takip de zorlanmasalar şaşmak gerekir.

Bu gün sade bilgiye ulaşım değil, bilgiye daha hızlı ulaşım gerekmekte.  Sınavlarda süreler hep kısıtlı ve yarış her gün daha çetin olmakta.

Yaşlanmakta olanlar zaten yıpranmış hafızalarında eskileri unutmasalar da yenileri hatırlamakta zorlanırlar.  Sorulanlara verecekleri yanıtları uzun uzun düşündükten sonra vermezler mi?

İşte bu sorunlara cevap verebilecek tek besin desteği var ZK200.

İçerdiği CEREBOOST ile daha dengeli, enerjik ve odaklanmakta sıkıntı çekilmeden bilgiye daha hızlı ulaşılabilmektedir.  Amerikan Ginseng inin bir fraksiyonu olup hiperaktiviteyi kontrol altına alırken öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır.

NADH ile gelişmiş zihinsel performans için beyin aktivitelerini arttırır.  Hücresel enerjiyi geliştirir ve fiziksel dayanıklılığı arttırır.  Yaşlanmayı yavaşlatır ve yaşam sürecini uzattığı yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

DHA optimal işlev görebilmesi için gerekli olan omega3 teki temel besin maddesidir.

B KOMPLEKS VİTAMİNLERİ

Vücutta yeni hücre gelişimini destekleyen Folik asid yapımına yardımcı olur, kansızlığı önler, kişiye eksilen moralini güçlendirmeye yardımcı olur.

Benzerlerinden çok farklı olan bu formül ZK200 de olup her sabah kahvaltı sonrasında bir tane yutulması yeterli olmaktadır.

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.