BÜTÜNCÜL BİR YAKLAŞIMLA SAĞLIKLI YAŞAM

Aynaya baktığınızda sağlıklı görünüyor olmanız belki gününüzün iyi ve güzel başlamasına neden olabilir. Ancak özellikle ülkemizde yaşanan stres, düzensiz hayat, maddi imkansızlıklar ve geçirilen çeşitli hastalıklar ve görülen tedaviler neticesinde biyolojik yaşımız gerçek yaşımızdan on hatta on beş yaş daha fazla olduğunu göstermekte. Bu da adeta içi boşalmış koca bir çınar gibi gelecek olan en küçük darbede devrilecekmiş hissini verebilir. Bunun olmasını istemiyorsanız bugünkü şartlarda neler yapabileceğiniz konusunda tavsiye vermek isterim.

CİLT BAKIMI
Önce temizlemekle başlayın. MFM Face Foam köpük ile cildinizi dairesel hareketlerle temizledikten sonra bol suyla durulayın ve yumuşak bir havlu ile kurulayınız. Şimdi tüm yüzünüze göz altı ve kenarları ile alın bölgeniz dahil ince bir tabaka MFM Age Stop krem sürünüz. Bu iki işlemi sabah ve akşam tekrarlayınız.

SAÇ BAKIMI
Görüntünüzü tamamlayacak olan önemli bir unsurdur. Saçlarınız ince ve sorunlu ise haftada iki kere MFM Hair Oil ile yağlayın ve bir naylon bone içerisinde en az iki saat kalmasını sağlayın. Sonra MFM Deep Clean şampuan ile yıkayıp kurulayın. Hafif nemli olunca MFM Hair Serum ile her sabah birkaç damla başınıza damlatarak friksiyon yapınız.

Duşunuzu yaparken de MFM FRESH PINE duş jelini kullanarak enerji toplayınız.

Artık içsel gençleşmenize geldi sıra. Öncelikle her gün bir tane EFA1200 omega 3 balık yağı kapsülü alabilirsiniz. Biyolojik yaşınızı gerçek yaşınıza indirgemek içinse her sabah aç karnına bir kapsül RENATIV kapsül kullanınız.

Günümüzde başarı yaratacağınız performansınıza bağlıdır. Performans ise ikiye ayrılır. FİZİKSEL ve ZİHİNSEL.
Fiziksel performansın arttırılması yapacağınız jimnastik ve bedensel hareketlere bağlıdır. Her zaman periyodik olarak yapılacak olan bu çalışmalar sizin daha dinç ve sağlıklı olmanızı sağlayacaktır. Zihinsel performansınızı arttırmak için ZK200 adlı besin desteğini kullanmanızı tavsiye ederim. Böylece gençliğin uzamasını sözde veya görüntüde değil GERÇEKTE yapmış olursunuz.

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.