Bugün Yemeğinizi Nasıl İçersiniz?

SLIMPACK İLE HAFİFLEYİN!

Kilo verme amaçlı kalorisi kısıtlanmış gıda ürünü ile aç kalmadan zayıflayın 

Dünyada birçok kişi vücut ağırlığını azaltmak veya korumak için çeşitli beslenme uygulamaları deniyor. Bunlar arasında Dünya’da trend olarak görmeye başladığımız, bilimsel olarak etkinliği ve güvenilirliği ispatlanmış kalorisi kısıtlanmış öğün yerine geçen gıdalar dikkat çekiyor. Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA – European Food Safety Authority) tarafından desteklenen, kilo verme amacıyla enerjisi kısıtlanmış diyetler için hazırlanan gıdalar; üretici talimatlarına göre kullanıldıklarında günlük toplam diyetin tamamının veya bir kısmının yerini alabilecek özel formüle edilmiş ürünleri ifade ediyor. Avrupa Komisyonu’nun talebi doğrultusunda EFSA tarafından gerçekleştirilen klinik araştırmalar sonucunda öğün yerine geçen gıdaların;

  • “Günlük 2 öğünün, kalorisi kısıtlanmış gıdalar ile değiştirilmesi zayıflamaya yardımcı olur.’’
  • “İdeal kiloya ulaştıktan sonra, günlük 1 öğünün, kalorisi kısıtlanmış gıdalar ile değiştirilmesi kaybedilen kilonun korunmasına yardımcı olur.”şeklindeki yorumları etkinliği destekleyici olmaktadır.

Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne göre formüle edilmiş, kalorisi kısıtlanmış gıdaların tercihinde, sibutramin ve gluten içermediğine yönelik analiz sertifikalarının bulunması, FDA, GMP ve ISO 22000 sertifikasına sahip üretim tesislerinde üretilmesi dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yer alıyor.

Sağlıklı bir zayıflama süreci ve sonrasında da kilo kaybının korunmasının en önemli yolu, süreçte uygulanan diyetin yeterli ve dengeli oranda besin ve kalori içeriğine sahip olmasıdır. SLIMPACK, protein açısından zengin, günlük alınması gereken miktarlarda karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral değerlerini karşılayan ayrıca lif desteği ile zenginleştirilmiş, kalorisi hesaplanmış, uygulamada pratik ve son derecede leziz bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.Bu içeriklere ilaveten kas dokumuzu korurken vücutta yağ oranını azaltmaya yardımcı BCAA ve L-Carnitine de sonuçların olumlu gelmesine destek verebiliyor.

SLIMPACK nasıl kullanılır?

Sağlıklı beslenme alışkanlıkların zor edinilmesinden yola çıkan SLIMPACK, kişilerin sıkılmadan ve keyif alarak sağlıklı beslenme alışkanlıklar edinebilmesini sağlıyor. 3 programdan oluşan SLIMPACK; başlangıç evresiyle, vücutta oluşan ödemi ve fazla toksinleri atarak kişileri diyet sürecine hazırlıyor. Devam evresiyle; kişilerin porsiyon kontrolüne yardımcı olarak beslenme alışkanlıkları kazanmalarını sağlıyor. Devam evresi kilo kaybetme sürecinin kolay ve sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca  Nutrawell Uzman Diyetisyenleri tarafından hazırlanan beslenme programları ile de kişinin hangi besinden ne kadar tüketmeleri gerektiği konusunda devam evresinde destek veriliyor. İdeal kiloya ulaştıktan sonra kişilerin kaybettikleri kiloları tekrar almamaları adına koruma evresiyle de program tamamlanmış oluyor.

4 farklı aromayı tüketicileriyle buluşturan SLIMPACK ürünlerinde tatlandırıcı olarak sıfır kaloriye sahip ve doğallığı ile bilinen Stevia bitkisi tercih ediliyor. Tek porsiyonluk saşeler halinde bulunan SLIMPACK porsiyon kontrolüne de yardımcı oluyor.İçeriğinde bulunan tüm makrobesin öğeleri, vitamin ve mineraller ile kişilerin günlük alması gereken tüm besin öğelerini program boyunca eksiksiz olarak almalarını sağlıyor. SLIMPACK sağlıklı beslenen ve spor yapanların vazgeçilmez ürünü olmanın yanı sıra, öğünlerini atlayan veya yapamayan, yoğun tempoda çalışan kişiler için de sağlıklı bir öğün alternatifi sunuyor. Kolay ve pratik olarak hazırlanan SLIMPACK eşsiz lezzetiyle yaşamı keyifli kılıyor.

Ara öğün yapacaksanız SLIMPACK karışık sebze çorbasını denemelisiniz.  Yapması kolay ama lezzeti muhteşem bu çorba sadece 52 kaloridir.  Kullanınız, beğeneceksiniz.

Hakkında;

SLIMPACK, Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne göre formüle edilmiş, kalorisi kısıtlanmış bir gıdadır. SLIMPACK ürünlerinin her bir saşesi; 20 g Whey proteini, 18 aminoasit, 24 vitamin ve mineral ve yüksek lif içeriği (Prebiyotik) ile L-Karnitin, Konjuge Linoleik Asit (TONALIN CLA),Ahududu ketonlarıve Yeşil Kahve Çekirdeği ekstresinden oluşmaktadır. Günlük ihtiyacınız olan vitamin ve mineralleri, aminoasit bakımından zengin Whey proteini ve yüksek lif içerir.Ürünlerin içeriğinde ilave şeker, gluten ve koruyucu yer almaz

Nutrawellsağlıklıve kaliteli yaşamı desteklemeye yönelik oluşturduğu ürün gamı ile sadece eczanelerde satışa sunulan fonksiyonel gıda ve besin destekleri markasıdır. Uluslararası hammadde tedarikçilerinden sağladığımız yüksek kalitede hammaddeler, kalite kontrol testine tabi tutulduktan sonra, GMP standartlarında üretimi yapılmaktadır.Tüm üretim, laboratuvar, dağıtım tesisi ile hammaddeden son ürüne tüm süreçte yüksek kaliteyi garanti etmektedir.

Ürün Fiyatı:7,- TL/öğün, 30 şaselik ambalajda

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.