Boswel Yeşil

BOSWEL Masaj Jeli kaslarda rahatlama sağlayan bitkisel bir formüldür.

Eğer bacak ve diz bölgesinde kullanacaksanız BOSWEL YEŞİL tercih etmelisiniz. Roll-on başlığı sayesinde kolayca uygulanır. Huzursuz Bacak Sendromu’nda (HBS) rahatlamaya yardımcıdır. Bir ilaç endikasyonu verilemez ama bir kozmetik ürün olarak masajla alınacak etkiyi sürerek verebilmektedir. 

Formülünde bulunan BOSWELIA SERATA yani Akgünlük ağacı özü, bitkisel ürünlerin içinde en güçlü kas gevşetici ve analjezik etkiye sahiptir. Methyl nicaotinate, dokuda damarların genişleyerek bölgede ısı yaratması nedeniyle Boswelia ekstresini daha çabuk kabul etmesi sağlanmaktadır. HYPOCASTANUM ESCULUM (atkestanesi özü), kılcal damarların permeabilitesini artırır ve kan dolaşımını güçlendirir. ARNICA MONTANA, yüz yıllardır ödem giderici olarak kullanılmaktadır. MENTHOL ve CAMPHOR karışımı ağrının lokalize edilerek çok kısa zamanda yok olmasına neden olmaktadır. BOSWEL ile birkaç dakika içerisinde ağrının gittiğini fark etmeye başlar ve mide yanması gibi sıkıntılar yaratan haplara veda edersiniz. Textile ipek haricinde leke bırakmaz. BOSWEL‘in yan etkisi yoktur. Sürüldükten yarım saat sonrasına kadar deri üstünde hafif kızarıklık görebilirsiniz.  Ancak en geç yarım saat içerisinde yok olup gider.  Bu kızarıklık kesinlikle alerji değildir. Alerji yapabilir maddelerin listelerinde yer almayan ürünlere ağrılık verilmiştir. Esasında bir yaş sınırı olmamakla birlikte 6-8 yaşı başlangıç kabul edebilirsiniz.

Hamilelik çok özel bir dönemdir,  BOSWEL haricen kullanıldığı için haplardan daha güvenilirdir ve formülündeki hiç bir madde hamileye etkilemez.
BOSWEL kullanıldıktan sonra her hangi bir etkileşimi olmadığından her vasatta kullanılabilir.

Sadece eczanelerde satılır.

Detaylı bilgi ve sipariş için: 05309025191

1 Yorum

  • hikmet çabuk
    Gönderildi 28 March 2020 11:07 0Likes

    halk tv de, bu sabah ilk defa izledim, inandırıcı buldum. aramayı da kullanmayı da düşünüyorum. sevgiler. ATAŞEHİR/İSTANBUL

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.