Boswel Kırmızı

BOSWEL Masaj Jeli kaslarda rahatlama sağlayan bitkisel bir formüldür.

Eğer sırt, boyun ve bel bölgesinde kullanacaksanız BOSWEL KIRMIZI tercih etmelisiniz. Roll-on başlığı sayesinde kolayca uygulanır.

Aynı zamanda cildinizi besleyebilir, nemlendirebilir ve esneklik kazandırabilir. Bir ilaç endikasyonu verilemez ama bir kozmetik ürün olarak masajla alınacak etkiyi sürerek verebilmektedir.

Formülünde bulunan BOSWELIA SERATA yani Akgünlük ağacı özü, bitkisel ürünlerin içinde en güçlü kas gevşetici ve analjezik etkiye sahiptir.  Methyl nicaotinate, dokuda damarların genişleyerek bölgede ısı yaratması nedeniyle Boswelia ekstresini daha çabuk kabul etmesi sağlanmaktadır. HYPOCASTANUM ESCULUM (atkestanesi özü), kılcal damarların permeabilitesini artırır ve kan dolaşımını güçlendirir. ARNICA MONTANA, yüz yıllardır ödem giderici olarak kullanılmaktadır. MENTHOL ve CAMPHOR karışımı ağrının lokalize edilerek çok kısa zamanda yok olmasına neden olmaktadır. BOSWEL ile birkaç dakika içerisinde ağrının gittiğini fark etmeye başlar ve mide yanması gibi sıkıntılar yaratan haplara veda edersiniz. Textile ipek haricinde leke bırakmaz.

BOSWEL‘in yan etkisi yoktur. Sürüldükten yarım saat sonrasına kadar hafif yanma hissi ve deri üstünde hafif kızarıklık görebilirsiniz. Ancak en geç yarım saat içerisinde yok olup gider.  Bu kızarıklık kesinlikle alerji değildir. Alerji yapabilir maddelerin listelerinde yer almayan ürünlere ağrılık verilmiştir. Esasında bir yaş sınırı olmamakla birlikte 6-8 yaşı başlangıç kabul edebilirsiniz. Hamilelik çok özel bir dönemdir,  BOSWEL haricen kullanıldığı için haplardan daha güvenilirdir ve formülündeki hiç bir madde hamileye etkimez.
BOSWEL kullanıldıktan sonra her hangi bir etkileşimi olmadığından her vasatta kullanılabilir.

Sadece eczanelerde satılır.

Detaylı bilgi ve sipariş için: 05309025191

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.