BAĞIŞIKLIĞINI DESTEKLE HAZIRLIKSIZ YAKALANMA

Bağışıklık sistemimiz vücudumuzdaki en önemli sistemlerden bir tanesidir. Bu sistemin önemi, mevsim geçişlerinde ve salgın hastalıklarda daha da artmaktadır. Çünkü güçlü bir bağışıklık sistemi bu tarz değişimlerden etkilenmemek anlamına gelmektedir.

Özellikle gündemimizde olan ve küresel bir salgın haline gelen koronavirüs, bağışıklık sisteminin önemini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Covid 19 salgınında bir şey belirgin olarak ortaya çıktı, bağışıklığı güçlendirilmiş hastalar bu dönemi ya semptomsuz ya da çok hafif geçirmekteler.  Bu da bizlere bağışıklığımızı ne kadar güçlendirirsek o denli dış ortamlara karşı güçlü olabileceğimizi ortaya koymaktadır.

Bağışıkolığımız neden düşük kalıyor diye sorabilirsiniz, sanayiileşen tarım,kötüleşen beslenme adetlerimizin adeta tıkınmaya geldiği bu dönemde sinsi düşmana teslim olmak istemiyorsanız mutlaka IMMUN yani BAĞIŞIKLIK güçlendirici kullanmanızı tavsiye ederim.

Pandemi nedeniyle çok daha fazla önem vermemiz gereken bağışıklık sistemimizi başka unsurlar da tehdit edebiliyor. Mevsim geçişinde yaşanan ısı değişiklikleri ve soğuk havalar vücudun savunma mekanizmasını zayıflatarak nezle, soğuk algınlığı, grip gibi solunum yolu enfeksiyonlarına davetiye çıkarabiliyor. Vücut enerjisini de etkileyen bu hastalıklar hem evde hem işte oyun dışı kalmamıza neden olabiliyor. Oysa, hem bağışıklık sistemimizi koruyarak hem de enerjimizi yüksek tutarak bu tarz hastalıklardan korunabiliriz.

Bağışıklığımızı özellikle desteklememiz gereken bu zor günlerde bize bu yolda destek olacak bir yardımcımız var.

Beta Glukan, Selenyum, Çinko, C Vitamini, CQ10 ve Ginseng basta olmak üzere 12 Vitamin, 7 Mineral içeren bir bağışıklık güçlendirici kullanmanızı tavsiye ederim.

Sadece en beğendiğim birkaç ürünü bir eczacı olarak tanıttığım  “merkezdenal.com” sitemizden seçerek alabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.