Babamın Asrı

Ülkemizde pek az müessese 100 yılı aşabiliyor. 115 yılı küçük fragmanlar halinde sizlerle paylaşmak istememizin ana nedeni yüz yılı aşabildiğinizi ve aynı ailede devam edebildiğini sizlere de göstermek istememizdi.

Birkaç şekerci, birkaç gıda işletmesi ve birkaç tekstil işletmesinin yanı sıra sadece bir veya iki eczanenin devam etmesi, kapanan onlarcasını düşündükçe bizleri üzerken, yaşamlarına devam edebilenleri de düşündükçe mutlu olmaktayız. Geçmişi yaşatabilmek, günümüz teknolojilerine ayak uydurmak, eski jenerasyonla yenileri bir arada çalıştırmak çok zordur. Bu zorlukları geçebilenler oluyorsa biliniz ki sizlerin de onlara desteklerinizi aksatmamanız gerekmektedir.
Biz Rebul Eczanesi, Rebul Kozmetik A.Ş., ve Sifar İlaçları olarak geçmişten gelen deneyimlerimizi, günümüzün teknolojisiyle birleştirerek yeni kuşaklara örnek olacak bir tutumla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
Rebul Eczanesi, günümüzde bir eczane laboratuvarından çok Araştırma Geliştirme laboratuvarı düzeyinde yenilikler yaratmak ve müşterilerine her zaman daha yeniyi ve üstün kaliteyi sunma heyecanını yaşamaktadır. Besin destek danışmanlığında uzmanlaşan bir kadro, dermo kozmetikte hem uzmanların hizmet verdiği hem de uygulamaların yapıldığı bölümleri ile, kurduğu küçük müzeciği ile artık ailenin malı olmaktan çıkmış halkın malı olmuştur.

Sayfa Sayısı: 135
Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe

Yorum Ekle

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.