Akne görüntüsünü unutacaksınız!

Gençlerin en can sıkıcı sorunu akne, MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi ile kolaylıkla baş edilebilecek bir soruna dönüşüyor. 

 MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi ile akneli cildi istenmeyen görüntüsünü unutup sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olacaksınız. 

MFM Cosmeceuticals’ın Acprone Serisi ve diğer ürünlerinde Türk eczacılığının öncü isimlerinden Mehmet Müderrisoğlu’nun imzası var. 120 yıllık Rebul Eczanesi’nin birikim ve deneyimiyle, modern üretim tekniklerini ve özel formülleri buluşturan Ecz. Müderrisoğlu, dünya markaları ile yarışacak kalitedeki ürünleri Türk halkının hizmetine sunuyor.

Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Temizleme Köpüğü, Yağlı Ciltler İçin Bakım Jeli,  Sivilce Önleyici Konsantre Losyon ve Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Yüz Maskesi’nden oluşan MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi, içeriğindeki son derece etkili aktif maddeler ve özel formülasyonu ile diğer diğer akne ürünleri arasında ön plana çıkıyor. 

Serideki MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Temizleme Köpüğü, içeriğindeki Anti-Acne Complex sayesinde ciltteki bakteleri temizler, sebum oranını dengeler ve yağlanma oluşumunu engellemeye yardım eder. Böylece akne eğilimli ciltlerde hijyenin sağlanır.

MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Yağlı Ciltler İçin Bakım Jeli,yağlanmaya durdurmaya yardımcı olur. Anti-Acne Complex ile bakteri ciltten uzaklaştırır. Cildi kurutmadan gözenekleri temizler. 

Hızlı bir iyileşme sağlayan MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Sivilce Önleyici Konsantre Losyon, içeriğindeki Anti-Acne Complex sayesinde cilt yüzeyindeki bakterileri ve sebum oranını kontrol altına alır.  

Serinin son ürünü MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Yüz Maskesi, içeriğindeki E ve F vitaminleri sayesinde cildi nemlendirip onarılmasına yardım eder.  Provitamin B5 ise kızarıklıkları giderir. Naringenin ile alerjik ciltleri yatıştırır. 

MFM Cosmeceuticals ürünleri sadece eczanelerde satılmaktadır. 


MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Solution For Oily Skin  

Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Temizleme Köpüğü  

Çok yağlı ve sorun yaratabilen ciltler için özel olarak hazırlanan formül, içeriğindeki Anti-Acne Complex sayesinde cilt yüzeyindeki bakterilerin temizlenmesini, sebum oranını dengeleyerek cildin asırı yağlanma oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Kullanım Sekli: Sabah ve aksam nemli yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulayın.


MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Gel For Oily Skin  

Yağlı Ciltler İçin Bakım Jeli

Çok yağlı ve sorun yaratabilen ciltler için özel olarak hazırlanan formül, içeriğindeki Anti-Acne Complex ile cildi kurutmadan gözeneklerin sıkılaşmasını, sebum oranını kontrol altına alınmasını sağlayarak asırı yağlanmayı engellemeye yardımcı olur.

Kullanım Sekli: Her gün temiz yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Daha etkili bir bakım için öncesinde MFM COSMECEUTICALS Arındırıcı Temizleme Köpüğü ile cildin temizlenmesi önerilir.


MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Solution For Oily Skin  

Sivilce Önleyici Konsantre Losyon

İçeriğindeki Anti-Acne Complex sayesinde cilt yüzeyindeki bakterileri ve sebum oranını kontrol altına alır. Hızlı bir sekilde iyileşme sağlar.

Kullanım Sekli: Sabah, aksam cildi temizledikten sonra, enflamasyonlu bölgenin üzerine sürünüz.


MFM Cosmeceuticals Acprone Serisi Refining Mask For Oily Skin  

Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Yüz Maskesi  

İçeriğindeki E ve F vitaminleri sayesinde cildinizin nemlenmesini ve onarılmasını sağlarken, provitamin B5 ile kızarıklıkları giderir. Özellikle formülündeki Naringenin,alerjik ciltleri yatıştırma özelliğine sahiptir. Özel bitki özleri ise ciltteki sebum oranını dengeler, cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

Kullanım Şekli: Temiz cilde ince bir tabaka olarak sürünüz ve en az on beş dakika bekleyiniz. Cildinizi temizleyerek gündüz ve/veya gece bakımını uygulayınız. 


Ayrıntılı bilgi için 

www.mfmcosmeceuticals.com

444 1 258 

Abone Olun

Son Bildirilere Ulaşın:

Ecz. Fatih Mehmet Müderrisoğlu. Bütün hakları saklıdır.